Kicker – Multipurpose Blog Magazine WordPress Theme + Gutenberg

200.00

TEMA BAĞLANTISI

Kicker , Çok Amaçlı bir Blog WordPress Temasıdır ve herhangi bir blog, iş haberleri, gazete veya dergi web sitesi için mükemmeldir. Yaşam tarzı blogcuları, teknoloji haberleri, kişisel finans, sağlık, sağlıklı yaşam, ebeveynlik, iş dünyası, pazarlama, yemek gezi blogları, yemek tarifi listeleri, eğitim, Kendin Yap blogları, fotoğrafçılık, moda, bağlı kuruluş web siteleri, eşantiyonlar, konuk gönderimi, röportajlar, seyahat rehberleri, listeler, vaka çalışmaları, oyunlar, anketler, testler ve diğer niş bloglar için birebirdir.

Stok kodu: 29362844 Kategoriler:

Açıklama

Kicker , girişimcilik ve yatırım blogları, oyun incelemeleri, NFT ve kripto para birimi blogları, bilim dergileri, araba, spor, kültür, yaşam tarzı, küresel politika, viral bloglar, yaşam tüyoları, spor, beslenme, diyet, film derecelendirmeleri, podcast’ler, mimari, tasarım için mükemmeldir. , doğal yaşam, hayırseverlik, yoga, evcil hayvanlar, diziler, gece şovları, video bloglar ve vloglar!

Kicker Çok Amaçlı Blog Teması Eklentileri

Kicker Magazine teması , Elementor Sayfa Oluşturucu ile oluşturulmuştur ve Sayfa Oluşturucu Özellikleri için Kadence Blokları – Gutenberg Blokları ile uyumludur . Powerkit , elegro Crypto Payment ve WooCommerce ile çalışır . Tema, tüm önemli gönderilerinizi ve yazarlarınızı sergilemek için sağlam bir dergi tasarımına ve mükemmel bir düzen yapısına sahiptir. Dolayısıyla iş blogları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, iş haberleri ve finans blogları vb. için mükemmel şekilde çalışacaktır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Kicker – Multipurpose Blog Magazine WordPress Theme + Gutenberg” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GPLRadar tema ve eklenti arşivi.

Bağlantılar

© 2024 GPLRadar – Metromas.

Tüm hakları saklıdır.

Close