Taxiar – Online Taxi Service WordPress Theme

400.00

Taxiar – Çevrimiçi Taksi Hizmeti WordPress Teması

Taksi – Çevrimiçi Taksi Hizmeti WordPress Teması. Online taksi rezervasyonu, taksi hizmetleri, araç kiralama ve özel araç kiralama şirketleri için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, taksi ve taksi acenteleri, araç kiralama işletmeleri ve araba tamirhaneleri için kolayca kullanılabilir.

ÜRÜN BAĞLANTISI

Açıklama

Sorunsuz çalışmasını sağlayan sağlam bir çerçeve üzerinde taksi. Underscores çerçevesini kullanmayı seçtiler, bu nedenle bu tema tamamen Duyarlı ve mobil uyumlu. Ayrıca en son Bootstrap Son sürümüyle tamamen uyumludur. Bu nedenle, kullanıcılarınız istedikleri cihazları kullanabilirler.

Taxiar tarayıcılar arası uyumludur, böylece kullanıcılarınız web sitenize kendi seçtikleri tarayıcılardan erişebilir. Chrome, Opera, Firefox, Safari ve Internet Explorer ile erişimi destekler. Dahası, bu temada kullanılan HTML 5 ve CSS 3 kodlaması temizdir ve W3C doğrulamasına sahiptir. Bu, Taxiar ile oluşturduğunuz web sitesinin tüm işlevlerini inanılmaz derecede sorunsuz bir şekilde yerine getireceği anlamına gelir.

Taxiar, mağazanızın kalabalığın arasından sıyrılmasına yardımcı olmak için önceden hazırlanmış çeşitli demo Ana Sayfa Sayfaları ve harika özelliklerle birlikte gelir. Bu şablonu bir araba kiralama hizmeti acentesi, oto tamircisi servis firması veya araba tamircisi bürosu oluşturmak için de kolayca kullanabilirsiniz. Tamamen Duyarlıdır ve Woo Commerce – e-Ticaret eklentisi, Elementor sayfa oluşturma düzenleyicisi, Slick Slider, Mail-şempanze ve İletişim Formu 7 gibi birçok güçlü WordPress eklentisiyle doludur. Şimdi gidin ve Taxiar’a göz atın!

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Taxiar – Online Taxi Service WordPress Theme” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GPLRadar tema ve eklenti arşivi.

Bağlantılar

© 2024 GPLRadar – Metromas.

Tüm hakları saklıdır.

Close