Social Auto Poster – WordPress Scheduler & Marketing Plugin

200.00

ÜRÜN BAĞLANTISI

Sosyal Otomatik Poster – adın kendisi, her tür WordPress’i hızlı ve kolay bir şekilde yayınlayarak işletmenizin çevrimiçi varlığını, hedef kitlesini, sosyal topluluğunu, katılımını ve web sitesi trafiğini artıran Sosyal Medya Otomatik Gönderim ve Planlama olan WordPress eklentisinin işlevselliğini belirtir. Gönderiler.

Stok kodu: 29531150 Kategoriler: , ,

Açıklama

Neden değerli zamanlarını gönderileri manuel olarak paylaşarak boşa harcasın ki? Otomatik hale getirin. Social Auto Poster, Facebook, Twitter, LinkedIn, Tumblr, YouTube, Google My Business, Pinterest, Medium, Telegram, Instagram ve WordPress gibi büyük sosyal medya ağ siteleri için otomatik olarak yayınlamanıza olanak tanıyan HEPSİ BİR ARADA çözümünüzdür . içeriğinizi planlayın ve hızlı bir şekilde paylaşın . Sosyal hesaplarınızı yeni içerik yayınlayacak şekilde yapılandırabileceğiniz gibi, eski içeriği canlı tutmak ve maksimum sayıda izleyiciye ulaşmak için yeniden yayınlayabilirsiniz. Eklenti ayrıca kişisel profiller, iş sayfaları ve gruplar vb. ile de iyi çalışır.

GİRİŞ

Social Auto Poster, blog yazarlarının, vlogger’ların, etkileyicilerin ve pazarlamacıların sosyal medya gönderilerini otomatikleştirerek zamandan tasarruf etmelerine olanak tanıyan bir WordPress eklentisidir. İçeriği WordPress web sitelerinde yayınlarken, bu içerik otomatik olarak hedeflenen sosyal medya profillerinde yayınlanacaktır. Bu zamanlayıcı, çok sayıda gönderinin istediğiniz zamanda, anında yayınlanmasını planlamanıza olanak tanır ve evet, en önemli özellik , eski gönderileri de canlandırmanıza olanak tanıyan REPOSTER’dır . Bu sosyal medya otomatik posteri, şüphesiz web sitenizin trafiğini ve SEO’nuzu geliştirmenize yardımcı olacak yaklaşık 11 sosyal medya ağını desteklemektedir. Sosyal Otomatik Poster, popüler içeriğinizi tanıtır, kullanıcılarınızın ilgisini canlı tutar ve markanızı büyütmenize yardımcı olur.

Web sitenizde özel gönderi türleri oluşturmak için üçüncü taraf eklentileri kullanırsanız, eklenti bunu tanıyacak ve özel gönderi türleri için eklentinin diğer tüm özelliklerinin yanı sıra otomatik gönderimi de destekleyecektir. Eklenti , tüm sosyal medya ağlarındaki gönderi etkileşimlerini ve tıklama sayılarını izlemenize olanak tanıyan Google Analytics entegrasyonuna sahiptir. Bu, sosyal medya pazarlama stratejilerinizi oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

SOSYAL MEDYA OTOMATİK POSTER VE PLANLAYICININ FAYDALARI

 • Zaman Tasarrufu: – Zamandan tasarruf etmenizi sağlar ve Gönderilerinizi/Sayfalarınızı/Özel Gönderi Türlerinizi tüm önemli Sosyal Medya Platformlarında (Facebook, Twitter, LinkedIn, Tumblr, YouTube, Google Benim İşletmem, Pinterest, Medium, Telegram ve WordPress) otomatik olarak paylaşır. Eklentiyi ilk yüklediğinizde yapılandırmanız yeterlidir, ancak bundan sonra her şeyi sizin için halledecektir.
 • SEO Dostu: – Sosyal Ağlardan daha fazla geri bağlantı alarak web sitenizin SEO’sunu geliştirir ve ayrıca web sitenizin daha fazla trafik çekmesinin en hızlı yoludur.
 • Uygun Maliyet: – Kendi Sosyal Medya Pazarlama Yöneticiniz olur ve böylece paranızdan tasarruf etmenizi sağlar.
 • Kolayca Yönetilebilir: – Yapılandırılmış sosyal medya ağlarınızdaki güncellemeleri yönetmenin, planlamanın ve paylaşmanın en kolay yoludur.
 • Kategoriye Özel Gönderim: – Kolayca uyarlanabilir, böylece belirli bir hedef kitleyi çekmek için her platform için ilgili etiketleri ve kategoriye özel gönderileri kullanabilirsiniz.
 • Gönderi Performansını Takip Edin: – Performansı ölçmek ve her sosyal ağ için sosyal medya pazarlama stratejilerini tanımlamak amacıyla gönderi etkileşimlerini ve tıklamaları izlemek için Google Analytics’i kullanın.
 • Ücretsiz Ömür Boyu Güncellemeler: – Bu eklentiyle, destek süreniz sona erdikten sonra bile ömür boyu ücretsiz güncellemeler alacaksınız.
 • Sosyal Medya Varlığını Oluşturun: – Social Auto Poster’in yardımıyla sosyal medya içeriğinizi yeni kadar taze tutabilirsiniz. Materyal otomatik olarak yayınlandığından tutarlı çevrimiçi varlık, tüketiciler sosyal medya platformlarında sizin daha fazla içeriğinizi bulur. Güçlü bir sosyal medya varlığı oluşturmanın kalıcı bir yoludur.
 • Uyumlu: – Social Auto Poster neredeyse tüm e-Ticaret eklentileriyle mükemmel ve sorunsuz bir şekilde çalışır.

YENİ BLOG/MAKALE VEYA HERHANGİ BİR ÖZEL GÖNDERİ TÜRÜNÜ OTOMATİK YAYINLAYIN

Gönderinin Sosyal Medya Platformlarında her seferinde manuel olarak yayınlanması can sıkıcıdır. Sosyal Otomatik Poster, bir ayar seçilerek bunu otomatik hale getirme seçeneğine sahiptir. Eklenti, yeni gönderileri otomatik olarak tanımlayacak ve bunları seçilen sosyal medya ağlarında yayınlayacak ve ayrıca ayarlarınıza göre planlayacaktır. Bunu otomatik hale getirmenin temel nedeni, çoğu işletmenin, blog yazarının ve etkileyicinin ele alınması gereken çok sayıda sosyal hesap, grup ve sayfaya sahip olması ve bunu manuel olarak yapacak zamanlarının olmamasıdır. Social Auto Poster ile gönderi paylaşmak oldukça basittir; Yapılandırıldıktan sonra tek yapmanız gereken bir WordPress gönderisi oluşturmaktır ve gerisini eklenti halleder.

PLANLAMA YAYINLARI

Dünyanın her yerinden okuyucularınız olduğunda ve belirli bir ülkedeki kitleye ulaşmak istediğinizde, her zaman bir şeyleri onların saat diliminde yayınlamalısınız. >Google Analytics,bu da bu otomasyon aracına entegre edilmiştir, böylece internetteki varlıkları hakkında bilgi sağlayabilir. Çevrimiçi varlıklarına göre yayınlanacak bir gönderi planlayabilirsiniz ve bu süre zarfında yüksek bir etkileşim ve tıklama oranı elde edersiniz ve bu planlama, bir gönderi modülü, etkileşim oranını bu şekilde iyileştirmeye yardımcı olacaktır. Post planlamayı kullanarak sosyal medyanın yoğun saatlerinden kaçınmaz ve mümkün olduğunca çok insanla etkileşime geçemezsiniz. Social Auto Poster WordPress Eklentisi’nin yardımıyla içeriği yayınlamak isteyip istemediğinizi seçebilir ve bu içeriği ne zaman yayınlayacağınızı seçebilirsiniz. Ayrıca gönderileri planlayabilir veya geciktirebilir ve belirli saat ve günleri seçebilirsiniz.

Hangi içeriğin yayınlanacağını, neyin yayınlanmayacağını ve ne zaman yayınlanacağını seçebilirsiniz. Birkaç tıklamayla bu seçenekleri ayarlayın; Sosyal Otomatik Poster gerisini sizin için halledecektir. Belirli saat ve günler istiyorsanız paylaşımlarınızı planlayabilir veya geciktirebilirsiniz.

HIZLI PAYLAŞIM

Hızlı paylaşım, WordPress gönderisi oluşturmadan görsellerin, bağlantıların ve mesajların yayınlanmasına ve planlanmasına olanak tanıyan bir özelliktir. Bu, WordPress’te blog oluşturmak istemeyeceğiniz ancak çok sayıda insana ulaşmak isteyebileceğiniz duyurular yapmanıza veya başka şeyler yapmanıza olanak tanır. Burada bu durumda Sosyal Medya Otomatik Poster – Hızlı Paylaşım modülünü kullanabilirsiniz. Basitçe söylemek gerekirse, sitenizin sosyal medyadaki varlığını geliştirmek için en iyi stratejidir.

TÜM ÖZEL POST TÜRLERİ DESTEKLENİR

Özel gönderi türleri, bir WordPress sitesini bir blog platformundan güçlü bir İçerik Yönetim Sistemine (CMS) dönüştürür. Social Auto Poster tüm özel gönderileri desteklediğinden, Social Auto Poster planlama eklentisini çalıştırarak tüm özel gönderi türlerini sosyal medya ağlarında paylaşabileceksiniz.

KATEGORİ VE ETİKETLE YAYINLAMA

Belirli kategorilerden veya etiketlerden oluşan bir gönderiyi sosyal medya hesaplarında yayınlamak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda, her gönderi için manuel olarak bir gönderi hesabı seçmek genellikle zordur ve bunu birkaç saniye içinde gerçekleştirmek için bir tür yönteme sahip olmanız gerektiğine inanırsınız. Evet, Social Auto Poster, kategori/etiket ekleme ve düzenleme sayfasından her sosyal medya ağı için bir gönderi hesabı seçmenize olanak tanıyan tek sosyal medya WordPress eklentisidir.

Örneğin kedi ve köpek mamaları satışına yönelik farklı kategorilerimiz var. Bu nedenle Facebook’ta köpek maması ve kedi maması sayfamız var ve ürünümüzü bu sayfalarda paylaşıyoruz. Köpek maması kategorisini köpek maması sayfasında, kedi maması kategorisini de kedi maması sayfasında yayınlamamız gerektiği açıktır. Kategori bazında gönderimin yardımıyla kategori bazında gönderim seçeneğini seçebilirsiniz, bu eklenti her sayfada manuel olarak gönderim yapma yükünü omuzlarınızdan alır. Kategoriyi seçerek gönderinizi sırasıyla paylaşabileceksiniz.

URL KISALTICI

Hepimiz URL kısaltıcıları duymuşuzdur. Gönderi URL’leri her zaman uzun ve dikkat dağıtıcı olacaktır, biz ise her zaman kısaltmayı düşünüyoruz, çünkü sosyal ağlarda yayınladığınız URL’nin hoş olması gerekir, aksi takdirde takipçilerinizi şaşırtabilirsiniz. Sosyal otomatik poster TinyURL, Bitly URL ve ShorteSt URL’nin yanı sıra yayınlanacak Perfect kalıcı bağlantı URL’sini koruma olasılığını da destekler.

Twitter yalnızca 280 karaktere izin verir, dolayısıyla URL’niz çok uzunsa bu karakterler de sayılır ve mesajınızı açıklayamazsınız, böylece URL kısaltıcının yardımıyla URL’nizin uzunluğunu kısaltabilir ve iletebilirsiniz. mesajınız sorunsuz.

SINIRSIZ HESAPLARI YAPILANDIRIN

Bu kulağa hoş geliyor mu? Evet, Social Auto Poster, her Sosyal medya sitesi için sınırsız sayıda hesabı yönetebilecek büyük bir kapasiteye sahiptir. Mümkün olduğu kadar çok yapılandırın. Sınır diye bir şey yoktur…!!

KATEGORİ VE ETİKETİ DAHİL VE HARİÇ ÇIKARIN

Sosyal medyada otomatik olarak yayınlamak istemediğiniz gönderileri otomatik planlanmış listeden ve yeniden yayınlayıcıdan tespit edip kaldırmak her zaman zordur. Benzer şekilde, yalnızca planlanması, otomatik olarak yayınlanması VEYA yeniden yayınlanması gereken bir sürü gönderiniz varsa, tek tek gönderi planlamak zordur. Sosyal Otomatik Poster eklentisi, zamanlayıcı ve yeniden yayınlayıcı yoluyla paylaşılıp paylaşılmayacağını belirlerken kategorileri ve etiketleri dahil etme veya hariç tutma yeteneğine sahiptir.

GOOGLE ANALİZLERİ

Google Analytics’in ne yaptığının hepimiz farkındayız değil mi? Social Auto Poster eklentisi Google Analytics ile entegredir; analiz etiketinizi eklentiye ekleyip izlemeye başlayabilirsiniz. İzleme, her bir sosyal ağda artan etkileşim, katılım ve tıklamalar için paylaşım yapmak için en iyi zamanı izlemenize ve belirlemenize yardımcı olacaktır.

GÜNLÜK GÖNDERİMİ

Her başarıyı ve başarısızlığı belgelemek için bir günlük gereklidir. Social Auto Poster eklentisi, tüm gönderi günlüklerinizin, gönderi başlığı ve bağlantısı, gönderi yürütme süresi ve sosyal ağ gönderi bağlantısıyla gönderi önizlemesi ile birlikte görüntülendiği bir sayfa sağlayarak, yayınlanan gönderiyi günlüklerden kolayca kontrol etmenize olanak tanır. Raporların yayınlanması ayrıca seçilen sosyal ağlara bağlı olarak yıl, ay ve günlerin yanı sıra özel bir döneme göre ayarlanabilen bir pasta grafiği de oluşturur .

HATA AYIKLAMA GÜNLÜĞÜ

DEBUG LOG, arıza sonrası nedenini bulmanıza yardımcı olur. Social Auto Poster’in hata ayıklama günlüklerinin anlaşılması oldukça basittir. Örneğin, gönderiniz herhangi bir sosyal ağda yayınlanmıyorsa, kolayca hata ayıklama günlüklerine göz atabilir ve her gönderi için, gönderi kimliği ve sosyal ağ gönderi hesabıyla birlikte çok kapsamlı bir günlük bulabilirsiniz. Başarısız olursa, her zaman yayınınızın başarısız olmasının bir nedenini bulacaksınız ve ardından yayınınızı buna göre yapılandırıp yeniden yayınlayabilirsiniz.

ÖZEL MESAJ VE ETİKET DESTEKLERİ

Bazen parçanın tamamını yayınlamak yerine yalnızca can alıcı noktayı, başlığı veya materyalin bir kısmını yayınlamak istersiniz. Sosyal otomatik poster eklentisi, her gönderiye ve gönderi türüne özel bir mesaj eklemenizi sağlayan bir işlev içerir. Bu seçenek genel ayarlarda da mevcuttur ve tüm gönderiler için geçerlidir. Ek olarak, bu, özel mesaj metnini özelleştirmenize olanak tanıyan birkaç yerleşik etiket desteğine sahiptir. En ilginç kısım, özel alan değerlerini görüntülemek için kendi etiketlerinizi oluşturabilmenizdir. yani {CF-PRDPRICE} kullanarak WooCommerce ürün fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.

TOPLU PLANLAMA VE PLANLANMAMA

Gönderileri manuel olarak planlamaktan bıktınız mı? Toplu planlamanın önemi, zamandan tasarruf etmek ve can sıkıcı ve uzun süreci göz ardı etmektir. Sosyal medya zamanlayıcıda yönetilen planlama sayfasına gidebilir, planlamak istediğiniz gönderileri seçebilir ve toplu planlama seçeneğini kullanabilirsiniz. Yalnızca Social Auto Poster eklentisinin sunduğu ek bir özellik daha vardır: toplu, planlanmamış gönderim. Belki yayınlamak istemediğiniz bazı gönderiler vardır ancak bunlar zaten planlanmıştır. Bu gönderileri seçin ve bunların planlamasını kaldırmak için toplu işlemi kullanın. Bu sayfada, çok sayıda gönderiyi tanımlamanıza, gönderi türüne, kategoriye, duruma ve tarih aralığına göre filtrelemenize yardımcı olabilecek çeşitli etkileyici filtreler bulabilirsiniz.

Hashtag’ler

Hashtag’ler şu anda sosyal medya platformlarında trend oluyor; bunlar arama özelliğinin yükseltilmiş bir sürümüdür. Sosyal medya ağlarında hashtag’leri kullanarak ilgili materyali arayabilirsiniz. Benzer şekilde, WordPress’te kategoriler ve etiketler gönderiyi gruplandırmanın bir yoludur. Sosyal otomatik poster ve zamanlayıcı eklentisinde özel bir mesaj oluşturabileceksiniz ve yalnızca {hashtags} ve {hashcats} etiketlerini ekleyerek seçtiğiniz tüm etiketlerin ve kategorilerin , gönderdiğiniz gönderide hashtag olarak yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. sosyal medya otomatik posteri ve zamanlayıcıyla yayınlıyoruz.

EMOJİ DESTEĞİ

Emoji duygularınızı göstermenin en iyi yoludur, bununla markanızı insanlaştırıyorsunuz. Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya platformlarında gönderi başlığınızda Emoji kullandığınızda mesajınız dikkat çekecektir. Sosyal medyada otomatik olarak yayınlamak istediğiniz tüm emojiler, sosyal otomatik poster tarafından desteklenir. Kişiselleştirilmiş mesajınıza emoji eklemeniz yeterli; WordPress eklentimiz her şeyi yönetecektir.

YENİDEN POSTER

Popüler eski gönderileriniz fazla erişim sağlayamıyor mu? Sosyal Otomatik Poster yeniden yayınlama işleviyle eski gönderinizi yeniden canlandırın. Reposter, gönderilerinizi ve içeriğinizi hedef kitlenizin önünde tutmanıza yardımcı olacaktır. Minimum ve maksimum gönderi yaşlarını (X günden eski ve Y günden küçük) belirterek eski gönderilerinizi canlandırın ve favori sosyal medya ağlarınızdan trafik çekin. Reposter modülü eski ve her zaman yenilenen içeriğinize yeni bir soluk getirecek ve WordPress web sitenize yeni bir hayat kazandıracaktır. Reposter ayrıca, yalnızca bir sosyal otomatik poster eklentisi tarafından daha önce yayınlanmamış benzersiz gönderileri yayınlama, yeni bir gönderi yayınlanana kadar bekleme veya belirli veya belirsiz bir süre boyunca bir gönderi koleksiyonunu döngüye alma yeteneğine de sahiptir. Her formatta çalışır: gönderi, sayfa, özel gönderi türü ve hatta e-Ticaret ürünleri.

YAYIM GÜNLERİNİ HARİÇ TUTUN

Otomatik posteri veya yeniden posteri yalnızca belirli günlerde mi kullanmak istiyorsunuz? Otomatik olarak yayınlamak istemediğiniz günleri planlayıcıdan ve yeniden yayınlayıcıdan kolayca hariç tutabilirsiniz. Sosyal Otomatik Poster, paylaşım günlerini hariç tutmanıza, daha yüksek etkileşime sahip olduğunuz günlerde otomatik paylaşım yapmanıza ve içerik oluşturma çabalarınızın ödüllendirilmesine olanak tanıyan tek WordPress Eklentisidir.

HESAP ENGELLENMESİNİ ÖNLEMEK İÇİN GÜÇ

Bir otomasyon aracını kullanırken en sık karşılaşılan sorun, hesapların engellenmesidir. Bu sorunu çözen tek araç, Twitter için benzersiz URL’lere sahip, güzel kalıcı bağlantılara olanak tanıyan bir kalıcı bağlantı yapısına sahip olan, yayın aralıklarının gönderi başına 30 dakika olması gereken Sosyal Otomatik Poster’dir ve ayrıca en fazla beş adet paylaşım planlamanızı öneririz. diğer özelliklerin yanı sıra program başına gönderiler. Bunlar, hesabınızın Sosyal Medya Platformlarında engellenmesini önlemede size çok yardımcı olacak parametrelerdir.

SADECE BEYAZ ETİKET YAYINLAMA

Bu eklentinin ana amacı yalnızca kendinizi tanıtmanıza olanak sağlamaktır. Eklenti, yapılandırdığınız kendi sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yapar. “Sosyal Otomatik Poster tarafından paylaşıldı” veya “WordPress için Sosyal Otomatik Poster tarafından gönderildi” gibi mesajlar bulunmuyor.

ÇOK DİLLİ DESTEK

Social Auto Poster hem ön hem de arka uçta tamamen çevrilebilir. Çünkü piyasada bulunan tüm eklentilerin İngilizce arayüze sahip olduğunu hepiniz çok iyi biliyorsunuz. Ve buradaki ülkelerin hepsi İngilizce konuşmuyor, bu nedenle önce bir eklentiyi kendi dillerine çevirmeleri gerekiyor. Ancak hiç endişelenmeyin çünkü Social Auto Poster onu herhangi bir dile çevirebilmenizi sağlar. Eklentilerin çevrilmesinde faydalı olan birden fazla üçüncü taraf eklentisi vardır. WPML en popüler eklentidir. Bu eklenti aynı zamanda mükemmel sonuçlar üretir ve Social Auto Poster tarafından desteklenir.

Desteklenen Sosyal Medya Ağları

Gönderilerinizi/sayfalarınızı/ürünlerinizi aynı anda 11 sosyal medya ağında yayınlayabileceksiniz:

 • Facebook (sayfalar, gruplar)
 • Twitter (hesaplar)
 • Linkedin (hesaplar, şirketler)
 • Pinterest (hesap panoları)
 • Reddit (hesaplar, alt dizinler)
 • Tumblr (hesaplar)
 • Telegram (sohbetler, kanallar, gruplar)
 • Orta (profiller)
 • Google Benim İşletmem (konumlar, gruplandırılmış konumlar)
 • instagram
 • YouTube (yalnızca video yayınlama)
 • WordPress tabanlı siteler

Sık Sorulan Soruların Yanıtları

Eklenti tarafından yapılan gönderiler Facebook’ta görsel/doğru görsel göstermiyor. Neden?
Facebook API 2.9 güncellemesi, paylaşılan bağlantıların manuel ayar bilgilerine yönelik desteğin kullanımdan kaldırılmasıyla birlikte geldi. Facebook, görseli açık grafik (OG) meta etiketlerine göre otomatik olarak ayarlar. Daha fazla ayrıntı için burayı kontrol edin.

Temamla çalışacak mı?
Evet, eklentilerimiz kullandığınız temalardan bağımsız olarak çalışır. Web siteniz WordPress üzerinde çalıştığı sürece çalışacaktır.

Sosyal Otomatik Posteri kimler kullanmalı?
Sosyal Otomatik Poster, web sitesine daha fazla trafik çekmek, daha fazla insanla etkileşim kurmak ve sitelerinin görünürlüğünü artırmaya yardımcı olmak isteyen herkes için harika bir çözümdür. Pazarlama Ajanslarından , Sosyal Medya Pazarlamacılarına, blog yazarlarından, geliştiricilere, e-ticaret web sitelerinden diğer tüm küçük işletmelere kadar hepsinin Sosyal Medya Stratejisi olarak Sosyal Otomobil Posterine ihtiyacı vardır.

Sosyal Otomatik Poster’i kullanmak için ne gereklidir?
Bu, WordPress web sitenize ve Sosyal Medyaya bağlanmak için oluşturulmuş bir eklenti olduğundan, eklentimizin çalışması için bir WordPress web sitenizin olması gerekir. Zaten bir hesabınız yoksa, desteklenen her sosyal ağ için de hesabınızın olması gerekir.

Bu, Facebook Sayfalarında paylaşım yapmayı destekliyor mu?
Evet, Bu eklenti Facebook sayfalarında paylaşım yapmayı desteklemektedir ancak o sayfanın yöneticisi olmanız gerekir.

Bu, Facebook için gruplara paylaşım yapmayı destekliyor mu?
Evet, Bu eklenti Facebook gruplarında paylaşım yapmayı destekliyor. Grupların yöneticisi olmalısınız.

Bu, Facebook’un kişisel hesaplarına paylaşım yapmayı destekliyor mu?
Özür dileriz, kişisel profil gönderileri Facebook’un resmi Grafik API’si tarafından kısıtlanmıştır, dolayısıyla eklenti kişisel hesap gönderilerini desteklememektedir.

Bu, Facebook için resim yayınlamayı destekliyor mu? Evet, eklenti Facebook için özel/özellik görseli göndermeyi destekler, ancak yalnızca facebook uygulama sürümünüz 2.9’un
altındaysa, aksi takdirde facebook sayfadan rastgele görsel seçecektir. Daha fazla bilgi edin.

Bu, LinkedIn için grup gönderilerini destekliyor mu?
Gruplar artık yerel LinkedIn API aracılığıyla desteklenmiyor. Eklentideki bu seçeneği 1.7.7 sürümünden kaldırdık.

LinkedIn birden fazla hesabı destekliyor mu?
Evet, linkedin 2.7.1 sürümünden itibaren birden fazla hesabı desteklemektedir.

Bu, LinkedIn için şirket sayfalarının yayınlanmasını destekliyor mu?
Evet, Bu eklenti LinkedIn şirket sayfalarında paylaşım yapmayı destekler ancak şirket sayfasının yöneticisi olmanız gerekir. Ayrıca gerekli izinler rw_organization_social ve r_organization_social LinkedIn’den onaylanmıştır.

Social Auto Poster herhangi bir Ön Uç Gönderim eklentisiyle çalışmıyor mu?
Eklenti üçüncü taraf eklentiler için destek sağlar. Çalışmasını sağlamak için üçüncü taraf eklenti ayarını etkinleştirin. Hala çalışmıyorsa, gönderimde gecikme ekleyebilirsiniz. 10 dakikalık gecikme eklemek için 10 dakikalık dakika planlamasını etkinleştirebilirsiniz .

WordFence api.shorte.st’yi kötü amaçlı yazılım URL’si olarak değerlendiriyor. Neden?
Sosyal Oto Posterinde sorun yok. URL kısaltıcı için resmi shorte.st API’sini kullanan eklenti . WordFence, shorte.st api kullanan tüm eklentiler için aynı uyarıyı gösterecektir.

Varsayılan WordPress cron alanınızda çalışmıyor mu?
Varsayılan WordPress cron alanınızda çalışmıyorsa wp-config.php dosyanıza aşağıdaki satırı ekleyin. Bazı sunucular, WordPress cronunun düzgün çalışmasını sağlayan işlevselliği devre dışı bırakır. Cron’u etkinleştirmek için wp-comfig.php dosyanıza aşağıdaki benzerleri ekleyin.
define(‘ALTERNATE_WP_CRON’, true);

Daha fazla SSS’yi buradan kontrol edin

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Social Auto Poster – WordPress Scheduler & Marketing Plugin” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GPLRadar tema ve eklenti arşivi.

Bağlantılar

© 2024 GPLRadar – Metromas.

Tüm hakları saklıdır.

Close