İndirim!

WooCommerce Composite Products

Orijinal fiyat: 500.00₺.Şu andaki fiyat: 200.00₺.

Mevcut ürünleri kullanarak ürün kiti oluşturucuları ve özel ürün yapılandırıcıları oluşturun. Özel bilgisayarlar, kaykaylar, hediye kutuları veya sipariş üzerine yapılan mücevherler gibi özelleştirilebilir ürün kitleri sunmanın bir yolunu mu arıyorsunuz ? Başka yerde arama! Kompozit Ürünler ile müşterilere kendi ürünlerini oluşturma özgürlüğü verin: WooCommerce için en esnek, sağlam ürün oluşturucu.

ÜRÜN BAĞLANTISI

Stok kodu: 00000015 Kategoriler: , , Etiketler: ,

Açıklama

Kompozit Ürünler , WooCommerce çekirdeğinde beta olarak sunulan özelleştirilebilir, dönüşüm için optimize edilmiş bir ödeme deneyimi olan yeni Alışveriş Sepeti ve Ödeme bloklarıyla uyumludur .

Kompozit Ürünler, en ilgi çekici ürün kitlerini ve yapılandırılabilir ürünleri oluşturmak için mevcut ürünleri kullanmanızı sağlar. Gelişmiş envanter yönetimi gereksinimlerine sahip kit oluşturma uygulamaları için özel olarak tasarlanan eklenti, aşağıdakiler sayesinde çok çeşitli kullanım durumlarında harika çalışıyor:

Kompozit Ürünlerle Tanışın: Kesin WooCommerce ürün oluşturucu.

İş akışınızı kolaylaştırın

Özel bir kaykay sunmak ister misiniz? Yapı taşlarını oluşturarak başlayın: Montaj için güverte, kamyonlar, tekerlekler, yataklar ve donanım. Ardından, kataloğunuzdan ürünleri veya kategorileri seçerek her birini seçeneklerle doldurun. Son olarak, müşterilerinizin ilgisini çekecek bir düzen ve akış seçin ve satışa başlayın!

Başka bir WooCommerce ürün yapılandırıcısından daha fazlası: Bileşik Ürünler, mevcut ürünleri hayal ettiğiniz şekilde gruplandırmanıza olanak tanır.

Kişiselleştirilmiş bir satın alma deneyimi yaratın

Emrinizdeki esnek düzenler ve seçenek stilleri sayesinde , her Kompozit ürünü modern, kişiselleştirilmiş bir satın alma deneyimi sunacak şekilde uyarlanabilir.

Basit ve değişken ürünler, ürün paketleri ve hatta bu ürün türlerinin indirilebilir/sanal çeşitleri için yerleşik destek ile Kompozit Ürünler, neredeyse her şeyi mümkün kılmanıza yardımcı olur.

Kişiselleştirilmiş bir satın alma deneyimi ile müşterilerinizi memnun edin.

Ölçeklenen özellikler

Kaykay dükkanı kataloğunuzda binlerce güverte, kamyon ve tekerlek var mı? Tabii ki, hepsini özel kaykay konfigüratörünüzde sunmak isteyeceksiniz!

Sorun değil — müşterilerinizin tam olarak aradıklarını bulmalarına yardımcı olmak için sayfalandırmayı, sıralamayı ve filtrelemeyi destekleyen bir seçenekler görünümü seçin.

En ölçeklenebilir WooCommerce ürün oluşturucu, nokta. Ama sadece bizim sözümüze güvenmeyin !

Koşullu mantık parmaklarınızın ucunda

Tüm yapılandırma adımlarının veya bireysel seçeneklerin görünürlüğünü koşullu olarak kontrol etmeniz mi gerekiyor? Kompozit Ürünler ile mümkün!

Nasıl yapıldığını öğrenmek için belgelere bakın !

Genişletilebilir bir mimari

Kompozit Ürünler, bir sonraki kit oluşturma projeniz için ideal temeldir. Cömert miktarda eylem/filtre kancasıyla birlikte REST API desteği sayesinde , eklenti projenizin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir.

Kompozit Ürünler, çeşitli ürün seçenekleriyle birden çok bileşenden oluşan ürün kitleri oluşturmak için uygundur . Statik içerikli basit ürün paketleri oluşturmak istiyorsanız, Ürün Paketleri daha iyi bir seçenek olabilir.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“WooCommerce Composite Products” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GPLRadar tema ve eklenti arşivi.

Bağlantılar

© 2024 GPLRadar – Metromas.

Tüm hakları saklıdır.

Close