Sway – Multi-Purpose WordPress Theme

Sway, modern görünüme sahip bir işletme için mükemmel, heyecan verici ve şık bir tasarım sunar.

TEMA BAĞLANTISI

Açıklama

Sway Multi Purpose WordPress Theme 2 scaled

Birlikte verilen WPBakery Sayfa Oluşturucu size daha fazla tasarım esnekliği sağlar ve kendi düzenlerinizi oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca 350’den fazla önceden tasarlanmış şablon bloğunu kullanabilir ve tek bir kod satırına dokunmanıza gerek kalmadan kendi görsellerinizi ve içeriğinizi kolayca değiştirebilirsiniz. Artık zamanınızı ve enerjinizi web sitenizin hedef kitlesinin ilgisini çekecek doğru mesajları oluşturmaya odaklayabilirsiniz. İşletmenizin ilerlemeye ihtiyacı varsa Sway WordPress Teması tam size göre.

Sway’i Satın Almak İçin 7 Neden

1. Profesyonelce Tasarlanmış Demolar

65’in üzerinde eksiksiz web sitesi paketi içeren Sway, yeni web sitenize hızlı bir şekilde başlamanıza olanak tanır.

Sway WordPress demolarının tam listesini görüntüleyin .

2. Önceden Oluşturulmuş Şablon Blokları

Zamandan tasarruf edin ve kutudan çıktığı haliyle muhteşem görünen 350’den fazla esnek blokla tam işlevli bir web sitesi oluşturun .

3. Sürükle ve Bırak Düzenleyici

Popüler sürükle ve bırak WPBakery Sayfa Oluşturucu’nun yardımıyla profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturun ve özelleştirin .

4. Duyarlı Düzenler

Web siteniz mobil ve tablet cihazlarda bile harika görünecek.

5. Çeviri Hazır

Ana dilinizde bir site başlatın veya çok dilli bir site oluşturun.

6. Ömür Boyu Ücretsiz Güncellemeler

Sorunsuz performans sağlamak için düzenli güncellemeler yayınlanır.

7. Elit Müşteri Desteği

Her satın alma işleminde birinci sınıf müşteri desteği.

Başlamak Kolay

Tek Tıklamayla Demoyu İçe Aktarma

Sway , birkaç tıklamayla dağıtılmak üzere tasarlanmış ve geliştirilmiş 65’in üzerinde eksiksiz web sitesiyle birlikte gelir . Demo verilerini tek bir tıklamayla içe aktarın. Tek tıklamayla basit kurulum sürecini takip ederek, herhangi bir demo ana sayfası varyasyonunu kopyalayabilir ve web siteniz üzerinde hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

300+ Kullanıma Hazır Şablon Bloğu

Kendi tasarımınızı oluşturmak veya sitenizi sıfırdan oluşturmak için demo sürümlerinin öğelerini karıştırın ve eşleştirin. Göz atabileceğiniz ve doğrudan sayfalarınıza aktarabileceğiniz 350’den fazla önceden tasarlanmış şablon bloğuyla Sway, web sitenizin ön ucunda gerçek zamanlı olarak çarpıcı sayfalar tasarlamanıza olanak tanır. Şablon blokları daha da fazla özelleştirilebilir ve herhangi bir sayıda yolla düzenlenebilir. Her kısa kod, tek bir kod satırına dokunmanıza gerek kalmadan içeriği ve tasarımı kolayca özelleştirebileceğiniz kendi ayarlar sekmesiyle birlikte gelir.

Tasarım Beceriniz Yok mu? Sorun değil

Sitenizin tasarımı çok önemli bir rol oynar ve hedef kitlenizin markanızı nasıl algıladığını etkiler. Sway, sitenizi farklı kılmak için ihtiyaç duyacağınız her şeyle donatılmıştır ve küçük işletmelere veya kurumsal şirketlere yardımcı olacak kadar güçlüdür. Ziyaretçilerinizin dikkatini çekecek hızlı, piksel açısından mükemmel bir tema istiyorsanız başka yere bakmanıza gerek yok.

Premium Eklentiler ÜCRETSİZ Olarak Dahil Edilmiştir

Paradan tasarruf edin ve premium ve özel eklentilere ücretsiz olarak erişin. Sway, bugün piyasada bulunan en popüler eklentilerden 2’sini içerir:

  1. WPBakery Sayfa Oluşturucu (64 $ Tasarruf Edin)
  2. Slider Revolution Responsive WordPress Eklentisi (59 $ Tasarruf Edin)

Dahil edilen ve uyumlu eklentilerin tam listesini burada görüntüleyin .

Birlikte verilen eklentilerin nasıl çalıştığına ilişkin ayrıntılar için lütfen bu makaleye bakın .

Çekirdek özellikleri

Sway, web sitenizi öne çıkaracak temel özelliklerle doludur.

Güçlü Tema Seçenekleri Paneli

Sway’in tema seçenekleri paneli, herhangi bir web sitesinin geliştirilmesini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Tek satır kod yazmanıza gerek kalmadan temanın her bölümünü kontrol edebilirsiniz.

SEO Optimize Edilmiş

Tema, en iyi SEO uygulamaları dikkate alınarak kodlanmıştır.

Çocuk Teması Dahil

Alt temayı kullanmak, orijinal temayı düzenlemek zorunda kalmadan işlevselliği değiştirmenize olanak tanır.

Sınırsız Renk

Sway, kullanımı kolay bir tema seçenekleri panelinin yanı sıra aralarından seçim yapabileceğiniz sınırsız renk çeşidine sahiptir.

2000+ Premium Simge

Iconsmind simge paketi (59 $ değerinde), 53 farklı kategoride 2.080 piksel mükemmelliğinde tasarlanmış simgeye sahiptir.

Çevrilebilir Hazır

Sway tamamen WPML ve Polylang uyumludur ve ayrıca temayı kolayca çevirmek için kullanılabilecek .po ve .mo dosyalarını da içerir.

Duyarlı Düzenler

Tema, cihazın ekran boyutunu otomatik olarak algılar ve tasarımı tüm kullanıcılara net ve daha iyi bir deneyim sağlayacak şekilde ayarlar.

Tarayıcı Uyumluluğu

Sway tüm önemli tarayıcıları destekler ve Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari ve Internet Explorer’da aynı şekilde davranır.

Çoklu Bölge Uyumluluğu

Sway teması çok sayıda çok bölgeli kurulumda test edilmiştir. Site ağınızda her şey düzgün çalışacaktır.

Zengin Tipografi

Google Fonts, web sitenize kaliteli tipografi getirmeyi kolaylaştırır. Web sitenizi istediğiniz stile ve hisse göre özelleştirin.

Işık Kutusu Galerisi

Tüm temel hareketler desteklenir: sonraki veya önceki resme hafifçe vurun, yakınlaştırmak için açın, kaydırmak için sürükleyin, uzaklaştırmak veya kapatmak için sıkıştırın, kontroller arasında geçiş yapmak için dokunun, yakınlaştırmak için iki kez dokunun.

Paralaks Efektleri

CSS Tereyağlı Pürüzsüz Paralaks Kaydırma. Paralaks arka planlarını herhangi bir sayfa bölümüne saniyeler içinde ayarlayabilirsiniz.

Modern Bölücüler

Şekil oluşturucu öğemizi ve bölüm bölücülerimizi kullanarak tasarımınızı zenginleştirin ve benzersiz görünmesini sağlayın.

Pürüzsüz Animasyonlar

Animasyonların yüklenmesinden geçiş düğmelerine ve modal pencerelerden düzgün kaydırmaya kadar ziyaretçiler temiz bir deneyim yaşar.

Açılır Pencere ve Yan Panel

İletişim bilgilerinizi ve sosyal medya bağlantılarınızı daha iyi görüntülemek için açılır pencere modalımızı veya yan panel widget’ımızı kullanın.

Google Haritalar Entegrasyonu

API anahtarını tema seçenekleri paneline ekleyerek Google Haritalar’ı doğrudan web sitenize kolayca entegre edin.

Yakında Modu

Kendi görsellerinizi ve önceden tanımlanmış tema öğelerinizi kullanarak çok yakında/bakım sayfasını özelleştirin.

Sosyal paylaşım

Sosyal paylaşım düğmeleri, web sitenizin ziyaretçilerini içeriğinizi sosyal medya zaman çizelgelerinde paylaşmaya yönlendirir.

Yardım desteği

Her türlü sorunu uzmanlarımızın yardımıyla çözün. Varsayılan normal lisans 6 aylık ücretsiz premium desteği içerir. Zamandan tasarruf edin ve web sitenizi oluşturmaya odaklanın.

Tüm müşterilerimize Pazartesi – Cuma iş günlerinde 10:00 – 18:00 (GMT +2) arasında destek sağlıyoruz. Tüm yorumlara, destek biletlerine ve özel mesajlara yanıt vermemiz genellikle yaklaşık 24 saat sürer.

Öğe desteği şunları içerir:

  • Yazarın soruları yanıtlayabilmesi
  • Öğenin özellikleriyle ilgili teknik soruları yanıtlama
  • Bildirilen hatalar ve sorunlarla ilgili yardım
  • Dahil edilen 3. taraf varlıklarla ilgili yardım
  • Küçük özelleştirme görevlerinde yardım

Kullanışlı bağlantılar:

Tema belgeleri
Destek forumları
Kullanıcı topluluğu

Ömür Boyu ÜCRETSİZ Güncellemeler

Envato Pazarında 7 yıldan fazla deneyime sahip bir Envato Elit Yazarıyız. Sorunsuz bir performans sağlamak için tüm temalarımız düzenli olarak güncellenmektedir. Temayı bir kez satın alın ve ömür boyu sürekli güncellemeler alın.

Hakkımızda

Biz , premium WordPress temalarının geliştirilmesinde uzmanlaşmış bir web ajansı olan KeyDesign Temalarıyız .

Bildirimler

Demo görüntüleri

Demolarımızdaki görseller, çeşitli kaynaklardan satın alınan premium lisanslı stok fotoğraflardır ve tema paketine dahil değildir.

Sohbet

Sohbet sistemi tema paketine dahil değildir. Ayrı olarak kurulabilen ücretsiz bir eklentidir.

Yan yapışkan menü

Yandaki yapışkan menü (Sohbet, Destek, Dokümantasyon bağlantılarıyla birlikte) tema paketine dahil değildir. Yalnızca demo amaçlı olarak görüntülenir.

Bloklar ve Öğeler sayfaları
Bloklar ve Öğeler sayfaları, tema demosunun içe aktarımına dahil edilmez. Şablon Blok Yöneticisini kullanmanızı ve blokları herhangi bir sayfaya aktarmanızı öneririz.

Ön satın alma SSS

1. Aynı temaya sahip birden fazla web sitesi oluşturmak istiyorum; kaç tane lisans satın almam gerekiyor?

Yalnızca bir kamu alanı başına bir lisansa izin verilir. Aynı temadan ikinci bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız başka bir lisans satın almanız gerekir. Bir temayı tekrar satın alarak yeni bir lisans satın almış olursunuz. Başka bir lisans satın alma süreci, bir temayı ilk kez satın almakla aynıdır. Normal lisans hakkında daha fazla bilgi için lütfen bu makaleyi okuyun .

2. Temayı bir geliştirme/hazırlama/test sitesinde kullanıp, bittiğinde canlı bir siteye taşıyabilir miyim?

Evet. Temayı hem geliştirme hem de canlı web sitelerinde etkinleştirmek için aynı satın alma kodunu kullanabilirsiniz. Site geçişi başarılı olduktan sonra lütfen lisansı devre dışı bırakın ve temayı silin. Aynı satın alma kodunu kullanarak temanın iki yere kalıcı olarak kurulmasına izin verilmez.

3. Temayı satın almadan önce deneme testi yapabilir miyim?

Maalesef deneme testi mevcut değildir. Ancak temanın nasıl çalıştığını görmek ve demolara göz atmak istiyorsanız lütfen canlı önizleme web sitesini ziyaret edin . Konuya daha yakından bakmak isterseniz tema belgelerinde ekran görüntüleri ve ayrıntılı bilgiler yer alıyor.

Satış öncesi sorularınız varsa lütfen yorum alanını veya canlı önizleme web sitemizdeki canlı sohbet widget’ını kullanın ve bize her şeyi sorun.

4. Tema başka sayfa oluşturucuları destekliyor mu?

Tema özellikle WPBakery Sayfa Oluşturucu ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Temanın özel öğeleri ve önceden oluşturulmuş blokları bu eklentinin çalışmasını gerektirir. Bu temayla uyumlu başka sayfa oluşturucu yok.

5. Tema tam RTL desteği sağlıyor mu?

Tema, RTL web sitelerinde kullanılmak üzere optimize edilmemiştir. Tüm özel öğeler ve bloklar yalnızca LTR web sitelerinde kullanılmak üzere optimize edilmiştir.

6. WordPress Multisite ile uyumlu mu?

Evet. Çok siteli bir ağ oluşturabilir ve Sway temasını kullanabilirsiniz. Bu özellik kapsamlı bir şekilde test edilmiştir ve bilinen bir sorun bulunmamaktadır.

7. Temayı çevirebilir miyim?

Evet. Tüm metin dizeleri uluslararası hale getirilmiştir ve yerel dilinize çevrilebilir. İçeriğinizi birden fazla dilde yayınlamak istiyorsanız tema WPML ve Ploylang eklentileriyle uyumludur .

8. Bu temanın güncellemelerini ne kadar süre alacağım?

Tema ThemeForest’te mevcut olduğu sürece sınırsız ücretsiz güncelleme alabileceksiniz.

9. Tema paketi herhangi bir PSD dosyası içeriyor mu?

PSD dosyaları buradan ayrı olarak satın alınabilir .

sistem gereksinimleri

PHP Versiyonu: 7.0 veya üzeri
MySQL Versiyonu: 5.6 veya üzeri
upload_max_filesize = 64M
hafıza_limit = 256M
max_input_var = 3000
max_execution_time 120
izin_url_fopen ON

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Sway – Multi-Purpose WordPress Theme” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GPLRadar tema ve eklenti arşivi.

Bağlantılar

© 2024 GPLRadar – Metromas.

Tüm hakları saklıdır.

Close