WoodMart – Multipurpose WooCommerce Theme

700.00

WoodMart, en üst düzey kullanıcı deneyimi için süper hızlı bir arayüz sağlayan WooCommerce çevrimiçi mağazaları oluşturmak için optimize edilmiş premium bir temadır.

TEMA BAĞLANTISI

Açıklama

İş, Pazaryeri, Perakende

“Sen yaparsan gelirler”

‘WoodMart’, her türden üstün WooCommerce çevrimiçi mağazaları oluşturmak için sıfırdan tasarlanmış birinci sınıf bir WordPress temasıdır . Önce kullanıcı deneyimine odaklanan WoodMart, kullanıcılara sayfaları sürekli yenilemeye gerek kalmadan sunmak için güçlü bir AJAX teknolojisi kullanır.

Hayal edebileceğiniz her türlü çevrimiçi mağazayı oluşturun ve WordPress için ‘WoodMart’ ile düşündüğünüz pasif gelir akışını kazanmaya başlayın ve bir daha arkanıza bakmayın.

woodmart demos

Hepsi Bir Arada e-Ticaret Çözümü WoodMart Theme

WoodMart WooCommerce teması, çevrimiçi mağazanızı çalıştırmak için tonlarca eklenti gerektirmez. En önemli özellikler kutudan çıkar ve ekstra bir şey satın almanıza gerek yoktur. İstek listesi, karşılaştırma, ürün örnekleri , AJAX filtreleri, yerleşik kaydırıcı ve diğer özellikler sizi en az 10-20 gereksiz eklenti yüklemekten kurtaracaktır. Hızlı kurulum sihirbazımızı kullanın ve çevrimiçi mağazanızı birkaç tıklamayla çalıştırın.

Tema Ayarları Paneli – WoodMart – Multipurpose WooCommerce Theme

Çok sayıda Tema Ayarını tek tıklamayla değiştirmenize olanak tanıyan güçlü Tema Ayarları Paneli sayesinde herhangi bir kodlama deneyimine ihtiyacınız yoktur . Birden fazla eklentiye ihtiyaç duymadan WoodMart akıllı, yalın ve hızlıdır , böylece işinize devam edebilirsiniz. Tema Ayarları paneli, basit değişiklikleri hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmeniz için size grafiksel bir arayüz sunar.

Tamamen Özelleştirilebilir WoodMart Theme

Her şey , özelleştirme isteklerinize minimum sorunla yanıt verecek şekilde ayarlandı ve geliştirildi, böylece size , değişiklik isteklerinize kolay ve hızlı bir şekilde uyum sağlayabilen, son derece özelleştirilebilir bir web sitesi kaldı.

Yazı tiplerinizi değiştirin , renk paletinizi marka yönergelerinize uyacak şekilde güncelleyin, birden fazla ürün varyasyonunu gösterecek şekilde renk örneklerinizi güncelleyin ; bunların hepsine sezgisel WordPress kontrol panelinin aşinalığıyla erişilebilir .

Google Sayfa Hızı için Optimize Edildi

Web sitesi performansı , 2021’den itibaren Google sıralamaları için en önemli faktörlerden biridir. WoodMart WordPress temasıyla artık yavaş web siteleriyle uğraşmanıza gerek yok. Hız optimizasyonu ve performans alanındaki en iyi uygulama tekniklerini deneyimlemek ve uygulamak için yüzlerce saat harcadık . WoodMart, CSS ve JS dosyalarını yalnızca ihtiyaç duyulan sayfalara yüklemek için benzersiz bir mekanizmaya sahiptir. Ve diğer WordPress temalarına kıyasla toplam sayfa boyutunu 2-3 kat azaltacaktır.

Duyarlı tasarım i

Elbette WoodMart, görüntülendiği cihaza en iyi şekilde uyacak şekilde kendini yönlendiren tamamen duyarlı bir tasarıma sahiptir. Bu, satılık ürünleri listelemek harika bir mağaza oluşturmak ve teknik konuları geliştiricilere bırakmak gibi en iyi kısımlara devam edebileceğiniz anlamına gelir .

Web sitenizin, sizin tarafınızdan herhangi bir ekstra çaba harcamadan aklınıza gelebilecek her cihaz türünde garanti ediyoruz ( dizüstü bilgisayarlar, PC’ler, akıllı telefonlar ve tabletler ) dikkatlice düşünülmüş ve bu akıllı web sitesi tema tasarımına dahil edilmiştir.

Retinaya Hazır

Ayrıca yeni web sitenizin, kullanıcının cihazına göre mümkün olan en yüksek piksel yoğunluğuyla görüntüleneceğinden de emin olduk . Eğer bu retinaya hazır bir cihazsa , o zaman ekran bu dünyanın dışında olan renklerle aydınlanacaktır .

WordPress için bu retinaya hazır temayla fotoğrafçılığınızdan en iyi şekilde yararlanın , pişman olmayacaksınız.

SEO Optimizasyonu

SEO, son on yılın ama basitçe söylemek gerekirse , Google ve Bing gibi Arama Motorlarının sayfanızı doğru bir şekilde sıralamak için ihtiyaç duyduğu doğru şeyleri bulabilmesi için web sitenizin belirli bir şekilde kodlanması gerektiği anlamına gelir .

Bu, temiz kod , iyi tasarlanmış ve hemen hemen tüm popüler SEO eklentileri için destek anlamına gelir; bu, size doğru meta verileri doğru yerde kullanma ve şişkinliklerden arınma konusunda daha fazla kontrol sağlar.

Güçlü AJAX Sistemi – WoodMart – Multipurpose WooCommerce Theme

AJAX veya Asenkron Javascript ve XML , web geliştirmede kullanılan ve bir web sayfasının, sayfayı yeniden yüklemeden bir sunucuyla iletişim kurmasına olanak tanıyan bir grup tekniktir. Bunu en iyi ürünler arasında arama yaparken görebilirsiniz. Her kategori değişikliğinde veya ürün örneği güncellemesinde tüm sayfanın yanıp sönmesine ve yeniden yüklenmesine neden olduğunuzda , AJAX destekli bir siteniz olmadığını bilirsiniz .

WoodMart’ta değil. Mevcut en iyi teknolojiyi kullanarak, siz seçtikçe güncellenen olası tür ve türden yığınlarla her türden üründen oluşan galerilerle bu sorundan uzaklaştık. Müşterilerinize, günümüzün önde gelen çevrimiçi pazarından bekleyeceğiniz türden bir deneyim sunar . WordPress için WoodMart ile beklentilerinizi karşılayın – çok basit.

70’in üzerinde Demo Web Sitesi. 370 Hazır Bölüm

Harika bir web sitesi, başlamanıza yardımcı olacak güzel bir demo düzeni kaynağına sahip olmalıdır ve biz bunu en başından beri fark ettik ve aralarından seçim yapabileceğiniz 70’in üzerinde muhteşem düzen ile kapıdan çıktık. Temamızı mobilya , moda , giyim, elektronik , saat, gözlük, spor, ayakkabı, mücevher , kozmetik ve daha pek çok mağaza dahil olmak üzere her türlü mağaza için kullanabilirsiniz . Temamız kurumsal ve dergi siteleri için de uygundur ve WooCommerce olmadan da kullanabilirsiniz.

Elementor ve WPBakery için kapsamlı şablon kitaplığımızla sayfalarınızın prototiplerini çok hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Farklı demolardan ve sayfalardan bölümler alın ve bunları yeni, yaratıcı ve göz alıcı sayfalarda birleştirin. Her şeyi sıfırdan yapılandırarak zamanınızı boşa harcamayın. Sadece birkaç bölümü içe aktarın ve metinlerinizi yazın. Her ihtiyaca uygun ve tonlarca farklı tarzda bölümler bulabilirsiniz.

Gelişmiş Değişken Ürünler

Mağazanızdaki ürünlere birden fazla ürün değişkeni ve renk örneği uygulayabilmek bir zorunluluktur. WoodMart, tek bir listeye sahip olmanıza ancak birçok renk göstermenize veya örneğin birden fazla boyutu, türü, stili ve amacı olan belirli bir ürünü göstermenize olanak tanıyarak optimize edilmiştir .

Bu, her ürünün birden fazla özelliğe ve varyasyona sahip olabilmesiyle mağazanıza çok daha fazla derinlik kazandırır ve bunlar Sepetinize eklenir eklenmez görünür, sayfa yeniden yüklemeye gerek kalmaz, yenileme gerekmez. Bir kere denedikten sonra geriye bakmak yok.

Sürükle ve Bırak Başlık Oluşturucu! WoodMart – Multipurpose WooCommerce Theme

Harika bir kullanıcı deneyimi genellikle harika bir başlık tasarımıyla başlar ve bu bazılarına ne kadar saçma gelse de genellikle gözden kaçırılır. WoodMart’ın bir sonraki versiyonuyla, başlıklarınızı tasarlama konusunda size tam kontrol sağlayan güçlü bir ‘Sürükle ve Bırak’ başlık oluşturucuyu piyasaya sürüyoruz. Blokları yerlerine sürükleyin, etiketleyin, arka plan resimlerini, renkleri, kenarlıkları ve istediğiniz dolguyu güncelleyin. Hepsi, herkesin gerçekten benzersiz bir şey oluşturmak için kullanabileceği basit bir GUI ile.

Müşterilerimizin web sitelerini canlı olarak görün

https://muzano.com.pe/ | https://garuka-pet.com/ | https://menfashionbox.com/ | https://tarwifoods.com/ | https://jiang.pe/ | https://abutinystore.com/ | https://nihmdesign.com/ | https://tienda.savisafety.com/ | https://specialistec.com/ | https://www.onlinegarden.it/ | https://macaabria.com | https://lumiqy.de/ | https://www.simplygreentrade.com/ | https://happease.me/ | https://vapegirl.nl | https://www.lavitasarim.com/ | https://mrbig.gr/ | https://spanelskavesnice.cz/ | https://www.meinetanne.de/ | https://www.twelvebeauty.com/ | https://eltocadordevictoria.es/ | https://www.antivirus-webshop.nl/ | https://demleniyor.com/ | https://www.spendways.com/fr/ | https://roasthead.com | https://toptankahveler.com | https://meltemevinceramic.com | https://demetyildirim.com | https://casida.com/ | https://minekeskin.com | https://drkalko.com/

* Lütfen tüm örneklerin müşterilerimiz tarafından WoodMart temamızı kullanarak geliştirilen canlı siteler olduğunu unutmayın (bunlar XTemos tarafından geliştirilmemiştir). Bazıları ek kod özelleştirmesiyle yapılmıştır, böylece web siteniz kurulumdan hemen sonra aşağıdaki örneklerdeki gibi görünemez.

Sayın müşteriler!

Kurulum, örnek verileri içe aktarma veya temamızı yapılandırma konusunda bir sorunla karşılaşırsanız lütfen kötü bir inceleme bırakmayın. Öncelikle destek sayfamızı ziyaret edin ve sorununuza çözüm bulmaya çalışın. Veya yeni bir konu oluşturabilirsiniz, size en kısa sürede yardımcı olacağız.

Ön satışınızı buradaki iletişim formu aracılığıyla veya destek forumumuz üzerinden her türlü teknik sorunuzu doğrudan sorabilirsiniz .

Temamızı, kurulum sürecimizi veya dokümantasyonumuzu geliştirmemize yardımcı olursanız seviniriz.

Öğe desteği şunları içerir: WoodMart – Multipurpose WooCommerce Theme

  • Yazarın soruları yanıtlayabilmesi
  • Öğenin özellikleriyle ilgili teknik soruları yanıtlama
  • Bildirilen hatalar ve sorunlarla ilgili yardım
  • Dahil edilen 3. taraf varlıklarla ilgili yardım

Ancak ürün desteği aşağıdakileri kapsamaz:

  • Özelleştirme hizmetleri
  • Kurulum hizmetleri
  • 3. taraf eklenti hatalarını ve sorunlarını düzeltme

Özellik listesi

Ek bilgi

Marka

Xtemos

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“WoodMart – Multipurpose WooCommerce Theme” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GPLRadar tema ve eklenti arşivi.

Bağlantılar

© 2024 GPLRadar – Metromas.

Tüm hakları saklıdır.

Close